KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144330

nr 1714 4330

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, träd vid vattendrag. Olja på pannå, 25x42 cm, yttermått inklusive ram: 45x61 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:52:19