KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144330
nr 1714 4330
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, träd vid vattendrag. Olja på pannå, 25x42 cm, yttermått inklusive ram: 45x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:52:19
100 kr
150 kr
200 kr